Ofertă acceptată Cumpărare directă

Panou LOC DE ADUNARE

Număr anunț
DA21525432
Autoritate contractantă
LICEUL "MARIN PREDA" Odorheiu Secuiesc (CUI 4367590)
Furnizor / câștigător
SIGNO SRL (CUI RO6754984)
Cod CPV
31523200-0 · Panouri cu mesaje permanente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30 RON
Valoare atribuită
30 RON
Data publicării
22.10.2018 09:55
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 13:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30 RON

din 30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.