Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Pivot Man A74
- Număr anunț
- DA21524601
- Autoritate contractantă
- TURSIB S.A. (CUI RO789401)
- Furnizor / câștigător
- INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI RO24195562)
- Cod CPV
- 34327200-7 · Coloane si cutii de directie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 858 RON
- Valoare finală
- 858 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 09:19
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.