Ofertă acceptată Cumpărare directă

COMPACT DRY EC / COMPACT DRY ETC

Număr anunț
DA21528022
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE SANATATE PUBLICA MURES (CUI 4322904)
Furnizor / câștigător
AT CORINA INVEST SRL (CUI RO27451568)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.600 RON
Valoare atribuită
4.600 RON
Data publicării
22.10.2018 11:19
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 12:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.600 RON

din 4.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.