Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Indium nitrate 99.99% ( metal basis )
- Număr anunț
- DA21524877
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU FIZICA MATERIALELOR (CUI RO9068280)
- Furnizor / câștigător
- NOVACHIM TRADING SRL (CUI RO12178991)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.295 RON
- Valoare finală
- 1.529,55 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 09:32
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 10:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.