Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Morfina Zentiva 20mg/ml sol.inj*5f*1ml S (MORPHYNUM)-7337
- Număr anunț
- DA21524871
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic "Prof.Dr.Th.Burghele (CUI 4283538)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 399,42 RON
- Valoare atribuită
- 399,42 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 09:31
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 14:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
399,42 RON
din 399,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro