Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Regen-AG 10mg/g crema*50g FIT (SULFADIAZINUM)-184707543_O
- Număr anunț
- DA21521101
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400 RON
- Valoare atribuită
- 409,20 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 13:52
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 12:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
409,20 RON
din 400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro