Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Adrenostazin 1.5 mg/5 ml x 5 fi
- Număr anunț
- DA21520229
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA GIURGIU (CUI 7709183)
- Furnizor / câștigător
- GEONET SRL (CUI 13884170)
- Cod CPV
- 33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 195,20 RON
- Valoare atribuită
- 195,20 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 13:14
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 10:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
195,20 RON
din 195,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro