Ofertă acceptată
Cumpărare directă
5-FLUOROURACIL EBEWE 50MG/ML 20ML*1FL-FLUOROURACILUM
- Număr anunț
- DA21507484
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL TURNU MAGURELE (CUI 4568152)
- Furnizor / câștigător
- MEDIPLUS EXIM SRL (CUI RO9311280)
- Cod CPV
- 33652100-6 · Antineoplazice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 950,40 RON
- Valoare atribuită
- 950,40 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 13:01
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 11:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
950,40 RON
din 950,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro