Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dacia Logan SL Plus 1.0 DCI 73 CP E6

Număr anunț
DA21530572
Autoritate contractantă
S.C. PIETE SI TARGURI CRAIOVA S.R.L. (CUI 28001235)
Furnizor / câștigător
REDAC SRL (CUI RO11392104)
Cod CPV
34100000-8 · Autovehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.753,18 RON
Valoare atribuită
32.753,18 RON
Data publicării
22.10.2018 12:48
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 16:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.753,18 RON

din 32.753,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.