Ofertă acceptată Cumpărare directă

OFERTA LA NR. ANUNT ADV1040221

Număr anunț
DA21530082
Autoritate contractantă
APAVIL SA (CUI RO16468149)
Furnizor / câștigător
NURVIL TUNING SRL (CUI RO15903929)
Cod CPV
34350000-5 · Pneuri pentru sarcina mica si mare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.773,12 RON
Valoare atribuită
6.773,12 RON
Data publicării
22.10.2018 12:30
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 12:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.773,12 RON

din 6.773,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.