Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SAC ASPIRATOR BOSCH BBZ41FG
- Număr anunț
- DA21511889
- Autoritate contractantă
- R 6884429 CENTRUL DE PREGATIRE PENTRU PERSONALUL DIN INDUSTRIE
- Furnizor / câștigător
- ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
- Cod CPV
- 39713431-3 · Accesorii pentru aspiratoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 118,50 RON
- Valoare atribuită
- 118,50 RON
- Data publicării
- 18.10.2018 16:18
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 11:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
118,50 RON
din 118,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro