Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TOALETARE ARBORI CU PRB INALTIME 5-12 M
- Număr anunț
- DA21499265
- Autoritate contractantă
- COMUNA BORCEA (CUI 3966389)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRONUM LIGHT SRL (CUI 38094630)
- Cod CPV
- 77340000-5 · Elagaj de arbori si tunderea gardurilor vii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 70.000 RON
- Valoare atribuită
- 70.000 RON
- Data publicării
- 17.10.2018 15:35
- Termen limită
- 23.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 11:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
70.000 RON
din 70.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro