Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizarea de 24 bucati aparate fitness, inclusiv montarea acestora pe raza Municipiului Deva

Număr anunț
DA21525196
Autoritate contractantă
Municipiul Deva (CUI 4374393)
Furnizor / câștigător
MANDY CONSULTING INVEST SRL (CUI 37947772)
Cod CPV
37440000-4 · Echipament de fitness (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
123.000 RON
Valoare atribuită
123.000 RON
Data publicării
22.10.2018 09:45
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 11:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

123.000 RON

din 123.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.