Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CHIT SILICONIC PENTRU GARNITURI NEGRU 200ML,SIKAFLEX 221 SALAM 600ML
- Număr anunț
- DA21530003
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE TRANSPORT PUBLIC TIMISOARA S.A. (CUI RO2490570)
- Furnizor / câștigător
- MACIPA SRL (CUI RO18613520)
- Cod CPV
- 39812500-2 · Agenti de etansare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 638 RON
- Valoare atribuită
- 638 RON
- Data publicării
- 22.10.2018 12:26
- Termen limită
- 27.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 13:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
638 RON
din 638 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro