Ofertă acceptată Cumpărare directă

HEINNER LADA FRIGORIFICA HCF-205A+/NHA+/N205A+

Număr anunț
DA21505323
Autoritate contractantă
GRADINITA NR. 239 (CUI 4420449)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
39711130-9 · Frigidere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
672,18 RON
Valoare atribuită
672,18 RON
Data publicării
18.10.2018 11:37
Termen limită
23.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

672,18 RON

din 672,18 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.