Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii consultanta ,,Lucrari modernizare sistem iluminat public in com Ghhimpati"

Număr anunț
DA21524199
Autoritate contractantă
Primaria Ghimpati Giurgiu (CUI 5123748)
Furnizor / câștigător
SLY MANAGEMENT SRL (CUI RO15790234)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.000 RON
Valoare atribuită
14.000 RON
Data publicării
22.10.2018 09:00
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.000 RON

din 14.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.