Ofertă acceptată
Cumpărare directă
REZERVOR SEMIINALTIME
- Număr anunț
- DA21515980
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA ION CREANGA CRAIOVA (CUI 17105745)
- Furnizor / câștigător
- SOFTROM GRUP SRL (CUI RO16065251)
- Cod CPV
- 44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 139,80 RON
- Valoare atribuită
- 139,80 RON
- Data publicării
- 19.10.2018 10:35
- Termen limită
- 24.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 22.10.2018 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
139,80 RON
din 139,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro