Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stand de frânare, conform anunțului de publicitate ADV1038316, D.G.P.I.

Număr anunț
DA21528388
Autoritate contractantă
Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
Furnizor / câștigător
AUTOEQUIP SOLUTION SRL (CUI 15537470)
Cod CPV
38542000-6 · Aparate de testare servohidraulice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
44.690 RON
Valoare atribuită
44.690 RON
Data publicării
22.10.2018 11:31
Termen limită
27.10.2018 17:00
Data finalizării
22.10.2018 14:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

44.690 RON

din 44.690 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.