Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 100,0% sub estimat

Ambarcatiuni

Număr anunț
SCN1177054
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA REZERVATIEI BIOSFEREI DELTA DUNARII (CUI 3722040)
Cod CPV
34520000-8 · Ambarcatiuni (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
469.421,47 RON
Valoare atribuită
0 RON 100,0% sub estimat
Data publicării
02.07.2026 16:15
Anunț de atribuire
SCNA1135341
Termen limită
23.07.2026 15:00
Documentație de atribuire
DF1274694

Documente

Documentația de atribuire

Participanți

Nu avem lista participanților pentru acest anunț — declarația de participare nu a fost publicată pe SEAP.

Valoare atribuită

0 RON

din 469.421,47 RON estimat 100,0%

Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 469.421,47 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.