Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie publica servicii arhivare/depozitare DAS TGV luna Decembrie

Număr anunț
DA21934054
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 4344406)
Furnizor / câștigător
Huiu Lucian Ion (CUI 26439990)
Cod CPV
92512000-3 · Servicii prestate de arhive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.361,35 RON
Valoare atribuită
3.361,35 RON
Data publicării
04.12.2018 10:50
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.361,35 RON

din 3.361,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.