Ofertă acceptată
Cumpărare directă
pachet alimente GRADINITA NR.3
- Număr anunț
- DA21924009
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.3 TULCEA (CUI 28644478)
- Furnizor / câștigător
- LIDAS SRL (CUI RO4611791)
- Cod CPV
- 55520000-1 · Servicii de catering (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 562,43 RON
- Valoare atribuită
- 562,43 RON
- Data publicării
- 03.12.2018 13:58
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 11:34
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
562,43 RON
din 562,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro