Ofertă acceptată Cumpărare directă

SURSA 12V 5A

Număr anunț
DA21924498
Autoritate contractantă
Colegiul Tehnic "Costin D. Nenitescu (CUI 4318040)
Furnizor / câștigător
CONTACT ELECTRIC COM SRL (CUI RO18300426)
Cod CPV
65400000-7 · Alte surse de alimentare si de distributie a energiei electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
315,15 RON
Valoare atribuită
315,15 RON
Data publicării
03.12.2018 14:11
Termen limită
08.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 10:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

315,15 RON

din 315,15 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.