Ofertă acceptată Cumpărare directă

Statie de calcat TEFAL Pro Express Ultimate Care GV9591E0, 1.9l, 600g/min, 2600W, alb - albastru

Număr anunț
DA21940440
Autoritate contractantă
Teatrul Mic (CUI 4267036)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
39713000-3 · Aparate electrice de uz casnic pentru curatat; fiare de calcat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.264 RON
Valoare atribuită
1.264 RON
Data publicării
04.12.2018 13:44
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 14:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.264 RON

din 1.264 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.