Ofertă acceptată Cumpărare directă

USCATOR RUFE

Număr anunț
DA21940396
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI - SALAJ (CUI 17090997)
Furnizor / câștigător
NICONTI S.R.L. (CUI 6774841)
Cod CPV
39713200-5 · Masini de spalat rufe si masini de uscat rufe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.810,75 RON
Valoare atribuită
3.810,75 RON
Data publicării
04.12.2018 13:43
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 13:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.810,75 RON

din 3.810,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.