Ofertă acceptată Cumpărare directă

CENTRALA START CONDENS 25KIS 20.84 KW- 2 Buc; KIT COAXIAL ORIZ. CONDENS D.60/100- 2 Buc.

Număr anunț
DA21938192
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02542 FOCSANI (CUI 4297711)
Furnizor / câștigător
ROMSTAL IMEX SRL (CUI RO5990324)
Cod CPV
39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.188,42 RON
Valoare atribuită
4.188,42 RON
Data publicării
04.12.2018 12:46
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 15:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.188,42 RON

din 4.188,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.