Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de proiectare

Număr anunț
DA21937852
Autoritate contractantă
COMPLEXUL SPORTIV NATIONAL "LASCAR PANA (CUI 40060176)
Furnizor / câștigător
TAFFO SRL (CUI RO11957799)
Cod CPV
71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
76.950 RON
Valoare atribuită
76.950 RON
Data publicării
04.12.2018 12:35
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 14:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

76.950 RON

din 76.950 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.