Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Aparat de aer conditionat split tip inverter, Nord Star 12.000btu
- Număr anunț
- DA21935400
- Autoritate contractantă
- Liceul Teoretic "Mihai Eminescu" Calarasi (CUI 3797310)
- Furnizor / câștigător
- ELINSTAL SRL (CUI 15826826)
- Cod CPV
- 39717200-3 · Aparate de aer conditionat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.252,10 RON
- Valoare atribuită
- 1.252,10 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 11:27
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 14:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.252,10 RON
din 1.252,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro