Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Perfect simplu Adservio - Solutia de Management Educational
- Număr anunț
- DA21933001
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEORETIC IOAN SLAVICI PANCIU (CUI 4447312)
- Furnizor / câștigător
- ADSERVIO CENTER SRL (CUI 25193217)
- Cod CPV
- 72000000-5 · Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.820 RON
- Valoare atribuită
- 5.820 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 10:20
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 10:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.820 RON
din 5.820 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro