Ofertă acceptată Cumpărare directă

Specialist in comisia de receptie la terminarea lucrariilor, oras Deta, jud. Timis

Număr anunț
DA21935768
Autoritate contractantă
Orasul Deta (CUI RO2503378)
Furnizor / câștigător
H.C. & D. CONSTRUCT SRL (CUI 15157225)
Cod CPV
79992000-4 · Servicii de receptie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
04.12.2018 11:37
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 12:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.