Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 52,2% sub estimat
Audit financiar -proiect cu fin. europeana nerambursabila, fond buget de stat, proiecte de cercetare
- Număr anunț
- DA21931434
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII UM 01932 Brasov (CUI 4443256)
- Furnizor / câștigător
- ALEXA DANIELA EXP.CONT SI AUDITOR FINANCIAR (CUI 19262665)
- Cod CPV
- 79212100-4 · Servicii de auditare financiara (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.914 RON 52,2% sub estimat
- Data publicării
- 04.12.2018 09:38
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 10:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.914 RON
din 4.000 RON estimat
52,2%
Adjudecat la 47,8% din estimat · economie 2.086 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.