Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Organizare eveniment artistic 1 Decembrie
- Număr anunț
- DA21900854
- Autoritate contractantă
- Centrul Judetean pentru Conservarea si Promovarea Culturii Traditionale Ilfov (CUI 16771966)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIAŢIA CULTURALĂ "BAMBI MUSIC" (CUI 27829427)
- Cod CPV
- 79952100-3 · Servicii de organizare de evenimente culturale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.000 RON
- Valoare finală
- 40.000 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 10:40
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.