Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii Deratizare, Dezinsectie, Dezinfectie -referat nr.MBR_DSI 33057/19.11.2018-AS5FP
- Număr anunț
- DA21939488
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BUCURESTI (CUI 4193117)
- Furnizor / câștigător
- MAYBAMA HOLDING S.R.L. (CUI 36885094)
- Cod CPV
- 90923000-3 · Servicii de deratizare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 781,02 RON
- Valoare atribuită
- 781,02 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 13:19
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 14:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
781,02 RON
din 781,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro