Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set echipament de lucru si protectie AC12/-F2
- Număr anunț
- DA21938626
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE PENTRU BIORESURSE ALIMENTARE IBA BUCURESTI (CUI RO27285465)
- Furnizor / câștigător
- TAG GRUP SRL (CUI RO16316000)
- Cod CPV
- 33199000-1 · Imbracaminte pentru personalul medical (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.915 RON
- Valoare atribuită
- 2.915 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 12:57
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 13:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.915 RON
din 2.915 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro