Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 20,2% sub estimat

Pantalon UNISEX, elastic si cordon, 2 buzunare, tercot 65% poliester, 35% bumbac, 170gr/m2

Număr anunț
DA21933868
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
33199000-1 · Imbracaminte pentru personalul medical (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
501 RON
Valoare atribuită
400 RON 20,2% sub estimat
Data publicării
04.12.2018 10:44
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 11:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

400 RON

din 501 RON estimat 20,2%

Adjudecat la 79,8% din estimat · economie 101 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.