Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet produse alimentare Colegiul Agricol Borza
- Număr anunț
- DA21930292
- Autoritate contractantă
- LICEUL TEHNOLOGIC AGRICOL ,,ALEXANDRU BORZA" GEOAGIU (CUI 3365125)
- Furnizor / câștigător
- BRAVON SRL (CUI RO4006324)
- Cod CPV
- 15890000-3 · Diverse produse alimentare si produse uscate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.558,33 RON
- Valoare atribuită
- 1.558,33 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 09:02
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 10:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.558,33 RON
din 1.558,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro