Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet servicii reparare imprimanta/copiatoare

Număr anunț
DA21957151
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA COMUNA ALUNIS (CUI 29039955)
Furnizor / câștigător
EXPERT IT S.R.L. (CUI RO22129422)
Cod CPV
50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268,91 RON
Valoare atribuită
268,91 RON
Data publicării
05.12.2018 13:34
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 13:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268,91 RON

din 268,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.