Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet diverse coroane și flori (garoafe)

Număr anunț
DA21953346
Autoritate contractantă
COMUNA GIRBOU (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI GIRBOU) (CUI 4291654)
Furnizor / câștigător
FLOAREA DE COLŢ SRL (CUI 17280487)
Cod CPV
03121210-0 · Aranjamente florale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.115 RON
Valoare atribuită
1.115 RON
Data publicării
05.12.2018 11:44
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 12:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.115 RON

din 1.115 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.