Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie publica servicii mentenanta IT DAS TGV luna Decembrie 2018

Număr anunț
DA21935756
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA (CUI 4344406)
Furnizor / câștigător
CEMAR INVESTMENT SRL (CUI RO24698386)
Cod CPV
50311400-2 · Repararea si intretinerea calculatoarelor si a masinilor contabile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.100 RON
Valoare atribuită
2.100 RON
Data publicării
04.12.2018 11:37
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 07:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.100 RON

din 2.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.