Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Comanda minima, 1 carnet (50 file) carnete a catecarnete bonuri valorice carburanti auto 30 lei/file
- Număr anunț
- DA21945594
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC EDMOND NICOLAU FOCSANI (CUI 4297819)
- Furnizor / câștigător
- ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI RO12751583)
- Cod CPV
- 09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.781,50 RON
- Valoare atribuită
- 3.781,50 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 16:27
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 13:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.781,50 RON
din 3.781,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro