Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de dezinsectie, dezinfectie si deratizare 1500 mp
- Număr anunț
- DA21945582
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR.77 (CUI 23995265)
- Furnizor / câștigător
- DDD CONSTANCE PERFECT CLEAN SRL (CUI 29210566)
- Cod CPV
- 90921000-9 · Servicii de dezinfectie si de dezinsectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.080 RON
- Valoare atribuită
- 1.080 RON
- Data publicării
- 04.12.2018 16:26
- Termen limită
- 09.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 04.12.2018 16:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.080 RON
din 1.080 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro