Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 3,3% sub estimat

Motorina pentru incalzire

Număr anunț
DA21931879
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Carol I" Valea Doftanei (CUI 2843787)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM SA (CUI RO1590082)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
27.000 RON
Valoare atribuită
26.100 RON 3,3% sub estimat
Data publicării
04.12.2018 09:50
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 12:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

26.100 RON

din 27.000 RON estimat 3,3%

Adjudecat la 96,7% din estimat · economie 900 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.