Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de asigurare a autovehiculelor
- Număr anunț
- DA21951781
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR DE EDUCATIE INCLUSIVA NR. 2 SIBIU (CUI 4198670)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ-ASIG BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28473475)
- Cod CPV
- 66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 473,60 RON
- Valoare atribuită
- 473,60 RON
- Data publicării
- 05.12.2018 10:58
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 14:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
473,60 RON
din 473,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro