Ofertă acceptată Cumpărare directă

BANDA ADEZIVA (LEUCOPLAST) MATASE 2.5CMX9.14M (10m)

Număr anunț
DA21948835
Autoritate contractantă
CAMIN PENTRU PERSOANE VARSTNICE (CUI 2865432)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI RO9693687)
Cod CPV
33141111-1 · Bandaje adezive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
120,60 RON
Valoare atribuită
120,60 RON
Data publicării
05.12.2018 09:38
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

120,60 RON

din 120,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.