Ofertă acceptată Cumpărare directă

Usa rezistenta la foc E60+Reparatii instalatii+Verificarea prizelor de pamant

Număr anunț
DA21947307
Autoritate contractantă
Agentia Judeteana pentru Plati si Inspectia Sociala (CUI 24699730)
Furnizor / câștigător
SAMGEC SRL (CUI RO6593861)
Cod CPV
45232141-2 · Instalatii de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.326,68 RON
Valoare atribuită
3.326,68 RON
Data publicării
05.12.2018 08:40
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.326,68 RON

din 3.326,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.