Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE

Număr anunț
DA21945442
Autoritate contractantă
SPITAL DR. KARL DIEL JIMBOLIA (CUI 2502771)
Furnizor / câștigător
VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
Cod CPV
18141000-9 · Manusi de lucru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.557,86 RON
Valoare atribuită
3.631,86 RON
Data publicării
04.12.2018 16:16
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 10:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.631,86 RON

din 3.557,86 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.