Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE OB DE INVENTAR PT SPAS DIN COMUNA ZEMES, JUDET BACAU

Număr anunț
DA21942441
Autoritate contractantă
COMUNA ZEMES (Consiliul Local al Comunei Zemes) (CUI 4277935)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
39141200-4 · Plane de lucru (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.294,11 RON
Valoare atribuită
1.294,11 RON
Data publicării
04.12.2018 14:34
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 15:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.294,11 RON

din 1.294,11 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.