Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,2% sub estimat
Lucrari de intretinere Drum Comunal DC86 Bara -Spata
- Număr anunț
- DA21934290
- Autoritate contractantă
- COMUNA BARA (CUI 4548589)
- Furnizor / câștigător
- LIHONI S.R.L. (CUI 18884112)
- Cod CPV
- 45233141-9 · Lucrari de intretinere a drumurilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40.003 RON
- Valoare atribuită
- 39.903,82 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 04.12.2018 10:57
- Termen limită
- 10.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.12.2018 12:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
39.903,82 RON
din 40.003 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 99,18 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.