Ofertă acceptată Cumpărare directă

ECHIPAMENTE ELECTRICE

Număr anunț
DA21929757
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT FAGET (CUI 29099167)
Furnizor / câștigător
ADY STOIAN SRL (CUI RO17532851)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
193,66 RON
Valoare atribuită
193,66 RON
Data publicării
04.12.2018 08:37
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 10:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

193,66 RON

din 193,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.