Ofertă acceptată Cumpărare directă

Baterie de Acumulatoare Auto 12V 55Ah CARANDA DURABILA

Număr anunț
DA21947056
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 0449 CRAIOVA (CUI 34554930)
Furnizor / câștigător
CARANDA BATERII SRL (CUI RO1560677)
Cod CPV
31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
334,46 RON
Valoare atribuită
334,46 RON
Data publicării
05.12.2018 08:24
Termen limită
10.12.2018 17:00
Data finalizării
05.12.2018 09:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

334,46 RON

din 334,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.