Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ondulator ROWENTA Premium Care CF3810F0, 200°C, alb-roz

Număr anunț
DA21941718
Autoritate contractantă
TEATRUL TOMA CARAGIU PLOIESTI (CUI 2843078)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.020 RON
Valoare atribuită
1.020 RON
Data publicării
04.12.2018 14:14
Termen limită
09.12.2018 17:00
Data finalizării
04.12.2018 14:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.020 RON

din 1.020 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.